niedziela, 31 maja 2015

Xtrash

Zawsze jak otwieram nowego popka to się zastanawiam jaki będzie. Dzisiaj spróbowałem xtrash. Ostry zapach od razu jebie po nosie. Ale kurwa od razu chcica na jebanie dwa razy większa. Chujas stoi na maxa. Ja odlatuję i dziura sama prosi się o chuja. Dildo weszło jak w masło. A ja z każdym sztachnięciem odlatywałem na maxa. Reką odpowiednio masowałem sobie prostatę, żeby sperma dobrze strzeliła. Jak kutasa zjebałem ostro to też wszystko dookoła zachlapałem białym klejem. Na sam widok spermy chcica znowu jest na zjebe.

środa, 20 maja 2015

Na stojaka

Poza na stojaka jest zajebista w plenerze. Wystarczy dres z dupy zsunąć, guma pod jaja, wypiąć dziurę i kolo może chuja lądować. Nie ma zbędnej zabawy w rozbieranie. I jeszcze ortal zajebiście szeleści. A po skończonym numerku wystarczy dres znowu podciągnąć do góry.  Oczywiście nie można zapomnieć, żeby chuja dobrze w materiał wytrzeć, żeby pamiątką pozostała hehe

piątek, 8 maja 2015

Na jeźdźca

Ostatnio mam fazę na jebanie się w pozycji na jeźdźca. Nawet pasyw ma ochotę podominować na twardej pałce fajnego kolesia. Zwłaszcza jeżeli taki kutas głęboko wejdzie. Na dildzie też lubię ostatnio skakać niż napierdalać go ostro w dupala. Oczywiście dobry popek wspomaga analną rozkosz.