poniedziałek, 27 listopada 2017

Palcówa

Mojego faceta ostatnio dupa zaswędziała. Zrobiłem mu głęboką minetę, ale on chciał więcej. Wjebałem dwa paluchy na ślinę i zacząłem ostro masować prostatę. Jednocześnie chwytając jego kutasa do buzi i spijając pierwsze soki. Widać jego dziura była już wyposzczona, bo rzadko ma ochotę na takie zabawy. Dlatego zachciało mu się dać dupy, a on rzadko bywa pasywny - ja zdecydowanie odwrotnie.

Tak mnie kurwa podjarał, że nie musiał długo prosić. Zaciągnęliśmy się popersem i po chwili ładowałem mu w dupala na pagony. Wszedł całkiem gładko, bo dobrze mu zwieracze rozmasowałem. Zacząłem go jebać jednocześnie sztachając jego soxy na stopach. Całym kutasem wjeżdżałem mu po jaja i dociskałem. A on tylko stękał i prosił o jeszcze. Dokładnie tak jak ja kiedy mnie rucha. 

Moje jajca coraz głośniej klaskały o jego dupal, a tempo jakie narzuciłem nie dało nam wiele czasu i dość szybko się zjebaliśmy. Ja pierwszy mu poleciałem na brzuch. Po czym znowu mu wjebałem paluchy w dziurę i do spustu ostro napierdalałem mu w prostatę. 

Po krótkim odpoczynku zamieniliśmy się rolami i on obsłużył mnie analnie. Głęboko i konkretnie jak przystało na rasowego jebakę.


Jakby ktoś chciał sobie popatrzeć na konkretną palcówkę to tutaj od 67 minuty:
https://www.gayforit.eu/video/381923/Hard-Mechanics

3 komentarze:

 1. Dlaczego tak krótko piszesz i bardzo rzadko :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Umarła czy jak???

  OdpowiedzUsuń
 3. Według obyczaju i wiary Ojców naszych
  Pragnę z głębi duszy i szczerego serca
  złożyć najserdeczniejsze świąteczne życzenia:
  Zdrowia, Szczęścia, Powodzenia, Pomyślności, Uśmiechu i Radości co dzień.
  Niech gwiazdka Betlejemska która świeci na Wigilijnym
  niebie doprowadzi do spełnienia najskrytszych marzeń w Nowym Roku.

  OdpowiedzUsuń