sobota, 10 października 2015

Aktyw i dildo

Wpadłem do zioma na jebanko. Koleś już w samych szortach, białych soksach i adolach był. Kurwa klata gładka ze sterczącymi sutami, na brzuchu pasek włosów od pępka w dól, pod pachami przycięte. Kurwa od razu kutas mi stanął na baczność i szybko z ciuchów wyskoczyłem. Koleś do zabawy był przygotowany. Popers, żel, dildo. Chciał żebym najpierw wyjebał sobie dildem dupę, a on będzie się tym widokiem jarach. Chciał mieć chyba pornola na żywo.

Koleś usiadł na przeciwko łóżka, łapę wsadził sobie w gacie, a ja z rozjebanymi girami zacząłem powoli palcami sobie dupę masować. Najpierw jeden, później drugi.
- Wsadź kurwa trzeciego.
Sztachnąłem popersa i wsadziłem trzeciego. Wszedł bez problemu. Już mi było dobrze. 
- Teraz dildo.
Wysmarowałem żelem. Znowu popek i jazda w dziurę. Najpierw powoli aż do końca. I zacząłem się jebać. Z pały mi soki poszły. Koleś cały czas się patrzył i masował chuja w gaciach. Widać było, że jemu też już dobrze stoi. Cicho stękałem, a dupa robiła się coraz luźniejsza.

Aktywek wstał, podszedł do mnie i on zaczął mnie dildować. Powoli, ale głęboko dociskał sztucznego kutasa. Po ryju przejechał mi swoją ręką i poczułem zapach jego spoconego chuja. Ja waliłem swojego, a on przyspieszał. Widział, że się zaraz zjebie i wcale nie przestawał. Z pały mi się sączyło, aż spuściłem się na brzuch. Ziomek roztarł mi spermę po brzuchu. Wyjął dildo. A ja zsunąłem mu gacie i zacząłem ssać pałę. Samczy smak mnie znowu nakręcał.

Długo nie pozwolił mi się rozkoszować swoim kutasem. Wziął moje giry na pagony i zaczął mi wsadzać chuja.
- Lubie jak nie jest pizda taka ciasna.
I zaczął mnie jebać. Po jaja wbijał, na boki ruszał chujem rozciągając mi dziurę. Czułem jak mi ostro po prostacie jeździ, przez co moja pała zaczęła się znowu podnosić do góry. On nie przestawał jebać patrząc się na mnie. A ja macałem mu gładką klatę. Jęczeliśmy ostro. Koleś zaczął dochodzić. Przyspieszył. Ja wyginałem się od jego jebania. Kurwa rżnij mnie tak.

Wyjął chuja i zjebał się mi na brzuch. Rozsmarował swoją spermę pałeczką i podsunął się do góry, abym mógł mu kutasa wypolerować.

1 komentarz: