sobota, 24 października 2015

Palcówa

Leżałem z rozjebanymi girami przed kolesiem. Jara mnie jak mam tak nogi rozwalone, a koleś może się bez problemu dopierać do mojej dziury. Koleś poślinił palce i zaczął mi wsuwać pierwszego w dziurę. Powoli moje zwieracze puszczały opór a koleś dołożył palca. Czułem jak mi masuje prostatę i mój kutas stanął już na baczność. Ręką masowałem pałeczkę, zsunąłem naplet, a kiedy dziura była już luźniejsza to doszedł trzeci palec.Aż mnie dreszcz przeszedł, a koleś zaczął ostrzej mnie palcować. Nawet kurwa nie wiem, kiedy czwarty palec znalazł się w mojej dupie, ale było mi kurwa tak dobrze,że dociskałem jego rękę, żeby palce głęboko penetrowały moja dziurę. Kutas cały mi się ślinił, a kolesia w chuj jarał widok że jestem tak napalony.

Jak dupal już był luźny to kolo mi zapakował chuja w pozycji na pagony. Bez popersa, bez żelu. Nie miał grubej pały, za to miałem wrażenie, że jest długa. Bez problemu mi wsadził w luźny otwór i wjechał do samego końca. Głęboko poczułem kutasa a on jeszcze dociskał. Złapał mnie za nogi zaczął jebać. Ruchał długo i rytmicznie. Dokładnie posuwał mnie w dupsko, żebym każdy kawałek chuja czuł. Czasem wyjmował chuja i wjeżdżał z rozpędu. Mój kutas cały czas stał na baczność. 

Kolo chciał zjebać się jako pierwszy. Zaczął napierdalać w dupsko ile miał siły. Wyjął chuja, zdjął gumę i strzelił mi prosto na brzuch gorącą spermą. Kurwa jakieś trzy cztery konkretne strzały z  gęstą biała spermą wylądowały mi na brzuchu. Nie tak, ze kurwa chlapał spermą dookoła i chuj z tego był. Jezioro białego kleju mi zrobił. Jak on ze swojego kija wycisnął wszystko co się dało to znowu wylądowały palce w mojej dupie. Twoja kolej - powiedział do mnie i zaczął mi napierdalać dziurę palcami. Moja sperma szybko dołączyła do spermy mojego jebaki.

3 komentarze: